Experts met een hart voor betrokkenheid

Citisens is een label van Necker van Naem. Als gespecialiseerd onderzoeks- en adviesbureau ontwikkelde Necker van Naem onder meer draagvlakonderzoek, burgerpeilingen, profielconsultaties voor een nieuwe burgemeester, en natuurlijk stemhulp MijnStem. Sinds 1-1-2017 zijn al deze activiteiten gebundeld onder een nieuw label, Citisens.

Nicolette Ouwerling | Citisens | door Necker van Naem

Nicolette Ouwerling
directeur

06-26512770 of nicolette@citisens.nl

Roel Freeke | Citisens Necker van Naem

Roel Freeke
directeur / eigenaar

06-26026019 of roel@citisens.nl

Anja Schaapman | Citisens door Necker van Naem

Anja Schaapman
onderzoeker

06-19920550 of anja@citisens.nl

Anne van de Meerakker | Citisens door Necker van Naem

Anne van de Meerakker
onderzoeker

06-47871895 of anne@citisens.nl

Daan van der Horst | Bureau Novka voor Citisens

Daan van der Horst
vormgever

06-43431882 of daan@citisens.nl

Frank van Kooten | citisens

Frank van Kooten
onderzoeker

06-19189181 of frank@citisens.nl

Gideon van der Hulst | Citisens door Necker van Naem

Gideon van der Hulst
onderzoeker

06-16509318 of gideon@citisens.nl

Inge Lensink | Citisens | door Necker van Naem

Inge Lensink
adviseur

06 302 499 36 of inge@citisens.nl

Johan Simon | Citisens door Necker van Naem

Johan Simon
adviseur

0640253309 of johan@citisens.nl

Laura Kieviet | Citisens door Necker van Naem

Laura Kieviet
adviseur

06-16945761 of laura@citisens.nl

Machteld Beekhuis | Citisens | door Necker van Naem

Machteld Beekhuis
adviseur

06-497 858 21 of machteld@citisens.nl

Sander Weijers | Citisens | door Necker van Naem

Sander Weijers
onderzoeker

06-338 494 09 of sander.weijers@citisens.nl

Renee van Os | Citisens | door Necker van Naem

Renée van Os
onderzoeker

06 – 46304011 of renee@citisens.nl

Vera Wesseling | Citisens door Necker van Naem

Vera Wesseling
projectmanager

06-33149191 of vera@citisens.nl

Wouter Lammers | Citisens | door Necker van Naem

Wouter Lammers
onderzoeker

06-30607414 of wouter@citisens.nl

Zet jezelf op de lijst

Mogen we onze kennis met je delen? Zo af-en-toe sturen we een update naar onze volgers. Meestal gaat deze update over onderzoek, (inwoners-)communicatie en betrokkenheid. Nieuwsgierig? Zet jezelf dan op de lijst. En.. nog even voor de zekerheid met af-en-toe bedoelen we dus ook écht af-en-toe. Tot binnenkort?

Je gegevens worden nooit gedeeld met derden